O firmie arrow Okna i drzwi pcv
Okna i drzwi pcv
Opis oferty
 
Jakość i marka poparta nowoczesną technlogią Twoją najlepszą gwarancją.

Zdecydowana większość stolarki PVC w Polsce produkowana jest na tzw. „odchudzonych" profilach klasy „B" o obniżonych parametrach jakościowych.
Niestety powszechną praktyką w Polsce stało się sprzedawanie pod nazwą znanych zachodnich marek ekonomicznych rozwiązań klasy „B". W celu uzyskania jeszcze większych oszczędności posunięto się również do „odchudzenia" stalowych wzmocnień. Efektem tego jest produkt bardzo niskiej jakości.
Dowodem na to są ostatnie losowe badania przeprowadzone przez Związek Producentów Dostawców i Dystrybutorów - Polskie Okna i Drzwi. Aż 70 % badanych okien nie przeszło podstawowych testów i wykluczyło takie okna z dopuszczenia do użytku.
Nasza firma jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje okna w klasie profili "A"
Oznacza to, że okna spełniają najwyższe parametry techniczne, wymagane nie tylko w Polsce ale i w Europie Zachodniej.

Dowodem tego jest uzyskanie prestiżowego certyfikatu jakości Q-Zert niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej w Rosenheim oraz posiadanie przez VEKA Polska znaku jakości RAL. Oznacza to, że jakość, grubość ścianek i wytrzymałość profili jest identyczna jak dla wymogów w krajach Europy Zachodniej.

Radzimy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie stolarki PVC, żądali Państwo od sprzedawcy rzetelnej i wyczerpującej informacji o klasie i jakości okien.
Brak odpowiednich certyfikatów oznacza, że okna są klasy „B" a tym samym zdecydowanie gorszej jakości.

Pamiętaj ! Jest to jedyny sposób aby uchronić się przed zakupem niewłaściwej dla zastosowań w budownictwie mieszkalnym stolarki PVC.
Może się okazać , że reklamowane okna znanej firmy za rewelacyjnś cenę okażś się „super bublem", które pomimo „super marki" nie będą spełniały podstawowych norm stawianych dla stolarki budowlanej.

Wszystkie serie okien to efekt owocnej współpracy naszej firmy z wiodacymi koncernami takimi jak VEKA, Roto oraz Press-Glas. Wysoka jakość produktów oferowanych przez firmę Vetrex jest naszym celem nr 1, celem, któremu podporządkowaliśmy wszystkie nasze działania w ostatnich latach. „Przede wszystkim jakość, jakość bez cienia kompromisu". To hasło przyświecające rozwojowi naszej firmy. Bezwzględna kontrola naszych produktów, laboratoryjne testy w ekstremalnych warunkach i natychmiastowa reakcja na usterki wystawiają świadectwo najwyższej jakości wyrobów oraz obsługi naszych klientów na całym świecie.
To z dbałości o naszych klientów pragnąc by mogli spokojnie cieszyć się radością użytkowania naszych okien, dążymy do tego aby nasza stolarka była absolutnie pewna i niezawodna. Kto jeszcze spośród producentów stolarki okiennej oferowanych na naszym rynku jest na tyle pewien jakości swoich wyrobów? To pytanie jest szczególnie ważne dzisiaj, gdy w pogoni za zyskiem nawet najbardziej znane firmy rezygnują z jakości swoich produktów, byle tylko sprzedawać taniej. Zaufanie Klientów zdobyć jest bardzo trudno, jeszcze trudniej utrzymać przez długi czas.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w wyznaczaniu wysokich standardów jakościowych dla oferowanej przez nas stolarki okiennej PVC w Polsce.

Potwierdzeniem tego jest standardowe wyposażenie serii okien VIS, VIP, VIPZ w funkcję mikrowentylacji. W ten sposób zapewniamy użytkownikom dostęp swieżego powietrza nienarażając ich na zimno. Dla jeszcze bardziej efektywnego przewietrzania mieszkania wzbogacilismy nasze okna o mechanizm regulacji uchyłu. Rozwiazanie to umożliwia dopasowanie rozszczelnienia okna do panujacych warunków atmosferycznych. Dostęp świeżego powietrza jest bardzo ważnym elementem gwarantującym dobre zdrowie i samopoczucie. Wszystkie duże okna wzbogacamy o mechanizm błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania i trwałość okucia.

Okna PVC mają opinię bardzo łatwych przeszkód dla złodziei,dlatego nasze okna w wersji VS, VP, VR posiadają dwa zaczepy antywyważeniowe w każdym skrzydle.
Zwłaszcza to rozwiązanie doceniło już wiele tysięcy Klientów, którzy uniknęli utraty majątku a nawet bezpośredniego starcia ze złodziejem.

Dobre okna muszą izolować tak by w domu było przyjemnie zarówno podczas największych upałów jak i siarczystych mrozów. Nasza firma również nie zapomniała o tym tak ważnym elemencie, mającym bardzo istotny wpływ na straty ciepła i komfort mieszkańców. W tym celu stosujemy pakiety szybowe Top Glas-Ultra U=1,0 doposażone w stalową ramkę dystansową co przekłada się na 4-krotnie lepsze właściwości termoizolacyjne od rozwiązań powszechnie stosowanych na rynku. Nasze nowoczesne okna już w wersji podstawowej mają specjalne stalowe zbrojenie w skrzydłach i ościeżnicach o niespotykanej dotąd na rynku wytrzymałosci. Jest to najważniejszy element gwarantujący długoletnie, niezawodne działanie okien.

Dzięki oknom firmy EUROOKNO odkryja Państwo zalety komfortu i bezpieczeństwa. Nasza oferta handlowa jest skierowana w myśl podstawowej zasady - “bezkompromisowa jakość za rozsądną cenę”.